Léto lze dle přání prodloužit venkovním plynovým krbem

venkovní plynový krb tepaný zahradní krb zahradní nápady nápady

Venkovní plynové krby – živá hra plamenů

Když s podzimem klesají večerní teploty, útulná terasa a zahradní čas skončily. Nyní si musíte znovu vystačit s obývacím pokojem. Nebo ne? Léto jde s vámi Venkovní plynové krby Prodlužte jej podle potřeby a i když sněží, terasa a zahrada se stanou venkovním potěšením.

V prosinci začíná grilovací párty a třetí advent si můžete vychutnat teplé svařené víno na terase s útulným teplem venkovního plynového krbu. Ať už pro soukromé použití nebo ve venkovním stravování, venkovní plynové krby nabízejí nádherně příjemné teplo a živou hru plamenů po celý rok.

Užijte si teplo plynového krbu ve svém venkovním prostoru

venkovní plynový krb zahradní krb kulatý stylový zahradní nábytek

Venkovní plynový krb

venkovní plynový krb výhody zahradní krb kulaté oblázky

Plynové zahradní krby v mnoha provedeních

S velkým výběrem plynových zahradních krbů můžete najít ten správný plynový krb pro každý účel. Od malého krbu přes designový plynový krb až po požární sloup z kvalitní nerezové oceli můžete vytápět opravdu každý venkovní prostor. Venkovní plynový krb lze snadno nastavit a uvést do provozu. Není tam žádný kouř, žádné jiskry, žádný popel a žádné uhlíky. Je třeba vyměnit pouze plynovou láhev. Terasy, pivní stoly a kuřácké prostory se během chvilky vyhřejí a venkovní plynové krby jsou dekorativnější a bezpečnější než jakýkoli jiný zdroj tepla. Teplo lze regulovat stisknutím tlačítka a na různých modelech lze také nastavit výšku plamene.

DIY zahradní krb ze starého dřevěného sudu

venkovní plynový krb dřevěný zahradní krb kulatý

venkovní plynový krb dřevěný zahradní krb kulatý zahradní nábytek venkovní plynový krb tepaný zahradní krb kulatý

Užijte si útulné teplo venkovního plynového krbu

Hra plamenů a útulné teplo venkovních plynových krbů navozují uvolněnou náladu a příjemnou atmosféru. Konstrukci venkovního plynového krbu lze ideálně přizpůsobit prostředí. K dispozici jsou mimo jiné kompozity odolné proti povětrnostním vlivům, ocel s práškovým nástřikem a obklady z pravého dřeva. Od malého venkovního stolu s plynovým krbem po velký ohnivý sloup, venkovní plynové krby promění každou chladnou nebo chladnou noc ve velmi zvláštní venkovní zážitek.

Tip: Některé venkovní plynové krby lze také přestavět na gril, takže můžete použít pouze jeden krb dvěma způsoby.

venkovní plynový krb zahradní krb u bazénu venkovní plynový krb zahradní krb kulatý zahradní ratanový nábytek