Obrazovka ochrany soukromí pro sázecí stroje – obrazovky pro ochranu soukromí mohou být také dekorativní!

Každý, kdo má vlastní zahradu, má určitě ještě jednu věc, kterou je třeba vzít v úvahu, než jednoduše udělat z venkovního prostoru nádherné místo k odpočinku: totiž jak chránit tento relaxační koutek před zvědavými pohledy. Obrazovka soukromí se dostává do popředí jako důležitý zahradní prvek. Zvlášť teď, když vás počasí zve k tomu, abyste si užili nádherné chvíle venku. Pokud jde o výběr obrazovky ochrany osobních údajů, existuje skutečně velká rozmanitost. Nechybí ani kreativní nápady. Můžete také vytvořit například obrazovku ochrany osobních údajů pomocí sazečů. Pokud se vám tedy plot na ochranu soukromí zdá příliš tradiční a nějak nudný, pak máte další možnost, která zní mnohem atraktivněji: A říká se mu sekáč obrazovky soukromí. Podívejme se, jak to vlastně funguje!

Velké a robustní secí stroje plní úlohu obrazovky ochrany osobních údajů docela dobře

Sázecí stroj na ochranu soukromí velký květináč jako dekorace a ochrana

Obrazovka ochrany soukromí odděluje vaši vlastní zahradu od zahrady vašich sousedů. Je to praktické a spolehlivé. To může mít také dekorativní hodnotu! Zelená obrazovka soukromí s rostlinami to bezpochyby nabízí! Proto si vyberete zástěnu na ochranu soukromí s květináči nejen na vlastní zahradě, ale také na balkoně a terase.

Chraňte relaxační koutek na balkoně před zvědavými pohledy

Ochranná obrazovka pro květináče, velké kontejnery na rostliny jako obrazovky pro ochranu soukromí na balkoně

Na co si dát pozor při výběru

Se secími stroji můžete chránit zahradu i balkon a terasu. Pokud hledáte správnou obrazovku ochrany soukromí s rostlinami, měli byste si dát pozor na několik věcí:

 • Správné proporce hrají hlavní roli, protože obrazovka soukromí by měla vytvářet krásný obraz. Nejlepší postup: třetí secí stroj ve výšce dvou třetin nebo naopak.
 • Především je obzvláště důležité, abyste vzali v úvahu velikost nádoby na rostlinu se samotnou rostlinou, aby se tam rostlině dobře dařilo.
 • Výška secího stroje a objem rostliny dohromady tvoří obrazovku ochrany osobních údajů. V závislosti na tom, zda venkovní prostor používáte primárně k sezení nebo stání, byste měli zvážit správnou výšku obrazovky ochrany osobních údajů. Pokud budete zahradu využívat především k rekreaci, pak byste mohli standardní výšku 180 cm takových zahradních prvků zmenšit na 150 cm.

Čerstvý nádech si můžete přinést i na terasu!

Vytvářejte na terase sekačky na soukromí a chraňte své soukromí

Jaké typy obrazovek ochrany osobních údajů u secích strojů existují??

 • Rámování: Opakování pouze jedné velikosti secího stroje a jedné velikosti rostliny na stejnou vzdálenost je dobrým přístupem, který zajistí jednotný vzhled zahrady.
 • Ostrov: Mohli byste seskupit kontejnery s rostlinami jako ostrov a vytvořit oázu relaxace.
 • V řadě: Potřebujete chránit pouze jednu stranu venkovního prostoru před zvědavými pohledy? Poté je uspořádejte tam, kde jsou potřeba.
 • Samostatná instalace: obrovské secí stroje se solitérními rostlinami jsou umístěny pouze tam, kde jsou potřeba.

Praktické a estetické řešení pro nerušenou konverzaci venku

Sázecí stroje na ochranu soukromí chrání relaxační prostor

Materiál

Celý design zahrady úzce souvisí s použitými materiály. Pokud zvolíte správný materiál, můžete na zahradě vytvářet krásné kontrasty. Ocel, hliník nebo hlína. Z čeho by měly být secí stroje pro vaši zahradu??

Květináče s betonovým vzhledem jsou stylovým nápadem na zahradu

Sázecí stroje na ochranu soukromí Kreativní a krásné nápady na zahradu s rostlinami

Správná barva

Barva také hraje v tomto případě velkou roli. Podle toho, jak chcete, aby vaše zahrada vypadala, zvolte správné barevné tóny. Protože barvy zde také ovlivňují naši pohodu. Umístěte květiny v nádherných barvách do neutrálního kontejneru na rostliny a dejte venkovnímu prostoru stylový nádech. Sázecí stroje ve svěžích barevných nuancích naopak zajistí, že se budete cítit jako doma …

Nechte krásné květiny přijít na své s odpovídajícími květináči

Sázecí stroje na ochranu soukromí Funkční nápady zahrad s rostlinami

Které rostliny jsou vhodné jako obrazovky ochrany osobních údajů??

Počet rostlin, které by mohly poskytnout pěknou obrazovku ochrany osobních údajů, je velký. Na to jsou lesy jako stvořené. Mnoho z nich je vhodných i pro zajištění soukromí. Pěkným řešením jsou také velké kontejnerové rostliny.

 • bambus
 • Růže
 • Clematis
 • Buddleia
 • Heinbuchen
 • Vřetenové pouzdro

Funkční řešení pro moderní terasu

Sázecí stroje na ochranu soukromí na balkoně a štěrku

Pokud jste hrdým majitelem zahrady, nezapomeňte zvážit vhodnou obrazovku ochrany soukromí! V určitých případech není prvek obrazovky ochrany osobních údajů požadovaný nebo není možný. Sázecí stroje pak mohou být velkou pomocí. Pokud usilujete o příjemný design zahrady, spolehněte se na sazeče pro ochranu soukromí vaší zahrady. Chrání ji a zároveň jí dávají vyšší estetickou hodnotu!

Rostlinné nádoby v bílé barvě upoutají oko

Sázecí stroje na ochranu soukromí chrání soukromí před zvědavými pohledy

secí stroje na ochranu soukromí vytvářejí oázu relaxace se spoustou rostlin

Sázecí stroje na ochranu soukromí Moderní zahradní nábytek a kreativní nápady na zahradu

Sázecí stroje na ochranu soukromí odpočívají v klidu a pohodě na zahradě

Sázecí stroje na ochranu soukromí chrání relaxační prostor před zvědavými pohledy