Oslava Silvestra doma – 8 tipů, jak Nový rok přivítat v dobré náladě

Ano, jistě! Přelom roku dokonce slavíme jinak. Mnohem důležitější ale je, aby se to nakonec uskutečnilo. Loučíme se s tímto kontroverzním a těžkým rokem a doufáme v nový, veselý a šťastnější rok 2021. I přes omezení kontaktů a zákaz vycházení, jakož i jakékoli další zákazy kvůli koronové pandemii bychom neměli zoufat a v nejbezpečnějším případě slavit Silvestr doma. Je povoleno pozvat jen několik lidí, ale Nový rok můžeme přivítat uvolněně v úzkých rodinných kruzích, s naším nejlepším přítelem nebo partnerem. Pojďme to co nejlépe využít a řekněme „Goodbye 2020!“. Zde je pár tipů, jak to nejlépe udělat.

Oslava Silvestra doma

oslavu silvestra doma

Skutečné a virtuální v jednom

Naštěstí v dnešní době můžeme také komunikovat s přáteli a příbuznými online. Přes zoom, skype & Co jsme schopni mluvit s několika lidmi současně a dívat se na sebe tak často a tak dlouho, jak chceme. V dnešní době sociální vzdálenosti je to skutečné požehnání.

Využijte toho naplno a pozvěte tímto způsobem své blízké k vám domů virtuálně.

Dva lidé jsou méně sami!

oslavte Silvestr doma se svým partnerem

Udržujte vánoční atmosféru až do Silvestra

oslavte Silvestr doma se svým nejlepším přítelem

Uspořádejte tematickou párty na Silvestra

Tematická párty byla vždy skvělý nápad. Nyní všech dob potřebujete tvůrce nálady jako zábavnou tematickou párty. Dobré na tom je, že je můžete také prakticky snadno uspořádat. Oblékají se doma a pořádají večírky pouze se čtyřmi nebo pěti lidmi. Ostatní přátelé nebo známí také slaví v přestrojení a všichni jsou spolu díky svým mobilním telefonům, tabletům a PC. Tímto způsobem se zároveň cítíte bezpečně a ještě si užijete spoustu párty zábavy.

Vtipné kostýmy a masky momentálně zvedají náladu

oslavu Silvestra doma tematická párty

Připravte si silvestrovské menu

Dobré jídlo je samozřejmě důležité při důležité oslavě, jako je Silvestr. Hladí smysly a dělá vám radost. Ale příliš se nestresujte a spolehněte se na rychlé a snadné recepty, které zvládne každý. Můžete si například připravit finger food, saláty, koláče ve sklenici, párky v listovém těstě nebo předkrmy. Skvělý nápad je také vybrat si určité kulinářské téma, jako je orientální, indické nebo středomořské, v závislosti na vašich osobních preferencích.

Lehká středomořská jídla jsou k tomu ideální 

Připravte si silvestrovské menu silvestr doma

Udělejte si silvestrovský punč sami

Bez ohledu na to, zda s alkoholem nebo bez alkoholu, silvestrovský punč tam prostě musí být na přelomu roku. Hluboce zmrazené ovoce, lahodné šťávy, smetana a voňavé koření se rychle mísí se stojanovým mixérem a třepačkou nebo bez nich a zdobí se ve sklenicích, aby vytvořily příjemnou atmosféru. Kompletní! Můžete také použít speciální děrovací láhve a chladivé zednické nádoby s držadly. Obzvláště efektivně v něm vypadají také celé bobule a plátky limetky.

Samozřejmě se tam vešlo i nejoblíbenější vánoční koření

štědrovečerní punč bez alkoholu

Upečte si sušenky sami

Tato malá překvapení jsou nejen k dispozici ke koupi, ale také se snadno upečou sami. Štěstí můžete ozdobit potravinářským barvivem, čokoládou nebo cukrovým posypem podle nálady. Myslete na hezká gratulace nebo si vezměte nadějné a povzbudivé citáty z internetu a napište je na malé papírky. Poté se dostanete do sušenek a každý si na začátku roku vytáhne jeden pro sebe. Totéž mohou samozřejmě udělat i vaši virtuální hosté.

Na Silvestra si připravte personalizované sušenky

Udělejte si sušenky pro štěstí, oslavte Silvestr doma

Lití vosku místo lití olova

Lití olova je jednou z nejstarších silvestrovských tradic. To bylo nedávno zakázáno, protože uvolňuje škodlivé aerosoly. Nyní však místo toho můžete nalít vosk. To je považováno nejen za mnohem zdravější, ale také za mnohem jednodušší a bezpečnější. V kovové misce roztavíte kousky vosku a hodíte do hrnce plného vody. To vytváří ty nejroztomilejší postavy a symboly, které jsou pro Nový rok považovány za kouzla štěstí.

Lití voskem je velmi snadné

vosk nalévání silvestrovské nápady

Crackery a prskavky

Klasické ohňostroje budou letos zakázány z mnoha důvodů, především v souvislosti s pandemií korony. Nesmíte kupovat ani prodávat pyrotechniku ​​a její používání se obecně nedoporučuje. Takže místo toho, abychom se tísnili společně s mnoha dalšími lidmi a rychle kráčeli do města, je na Silvestra v nabídce něco velmi útulného. Místo toho si můžete sami vyrobit sušenky a konfety a zajistit prskavky. Kouzelné jiskry a třpytky milují nejen děti, ale i dospělí.

Silvestr bude s prskavkami ještě krásnější

Silvestr doma s rodinou

Silvestrovské hry pro extra dobrou náladu

Hraní na Silvestra nejen zvedne náladu, ale také dodá každému extra dávku čerstvé energie. Začít s tím můžete v podvečer, abyste se zábavně rozloučili se starým rokem. „Kdo jsem“, „Charade“ a „Nikdy jsem …“ jsou jen některé z mnoha her, které je ideální hrát na Silvestra. U většiny z nich potřebujete jen papír a propisky nebo jiné jednoduché pomůcky, které doma určitě najdete. Mnoho silvestrovských her lze hrát také online, například pomocí rozdělené obrazovky nebo speciálních aplikací. Udělejte si tedy nyní průzkum a připravte si zábavné hry na pěknou silvestrovskou párty doma.

Oslavte Silvestra doma a hrajte si se svými blízkými

oslavte Silvestr doma s rodinou a dětmi

Nechte zátky prasknout navzdory pandemii a přivítejte nový rok 2021! Ať je rok zdravý a šťastný, plný naděje a krásných chvil. Buďte sebevědomí a milující. Nezapomínejte na své bližní a oslavujte dobro v životě!

Šťastný nový rok!

Silvestr 2021 doma

Oslavte Silvestr doma v roce 2021

Vítr slaví Nový rok doma      oslavu Silvestra doma s dětmi

oslavte Silvestr doma 2021