Welltherm – infrazářiče od Lüdenscheid

Pokud jde o infračervené vytápění, Welltherm GmbH se sídlem v Lüdenscheid je jedním z předních poskytovatelů, kteří se v Evropě proslavili díky své inovativní technologii. Společnost vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní infrazářiče Made in Germany. Specialista na infračervenou technologii klade zvláštní důraz na přesné a pečlivé zpracování, nejlepší materiálové součásti a certifikovanou bezpečnost výrobků. Kromě mnoha standardních systémů nabízí výrobce také zcela individualizovaná řešení, která jsou přizpůsobena požadavkům zákazníků.

welltherm-1600x1200

Zkušenosti a nejnovější technologie

Společnost Welltherm GmbH se může ohlédnout za desítkami let zkušeností, které zahrnují vývoj i výrobu komplexních topných prvků pro průmyslové aplikace. Řeč je o lékařské technice, automobilovém průmyslu a laboratorním vybavení. Společnost umožňuje, aby získané zkušenosti proudily do konstrukce jejích infračervených topných systémů, a tak dosahuje efektivních výsledků, které do jisté míry zajišťují regulaci teploty a spolehlivou bezpečnost procesu. Společnost Welltherm neustále zdokonaluje svá zařízení a spoléhá se na nejnovější technologie pro průkopnickou budoucnost. V neposlední řadě se tyto aspekty staly společností jedním z předních odborníků na Topení infračerveným zářením vyrobeno.

Infračervené teplo v 6 krocích od Wellthermu

Díky dvěma prodejním pobočkám, 20 pobočkám a partnerské síti se společnost stará o své zákazníky. Síť společnosti se rozprostírá od severního Norderstedtu poblíž Hamburku až po Hilzingen v jižním Německu. Cílem je zajistit, aby zákazníci z regionů kolem míst měli co nejlepší přístup všude. Společnost Welltherm doprovází své zákazníky až k infračervenému vytápění založenému na potřebách a zajišťuje, aby byly dodrženy všechny potřebné kroky. Společnost to dělá následovně:

welltherm-2-1600x1200

Projekt infračerveného vytápění s Welltherm

  1. Krok: navázání kontaktu

Diskuse o potřebách a požadavcích zákazníků. Rozbor dané situace a rady po telefonu.

  1. 3. krok: měření na místě

Návštěva zákaznických prostor. Hodnocení úsilí a měření.

  1. Krok: Určení potřeb

Přesné stanovení požadavků a dimenzování topného systému. Analýza součástí a odhad úsilí.

  1. Krok: plánování projektu

Vytvoření plánu projektu a rozdělení pracovních kroků. Koordinace doby implementace se všemi zúčastněnými stranami.

  1. Krok: Instalace na místě

Instalace a seřízení infračerveného topného systému. Implementace všech příslušných opatření a uvedení do provozu.

  1. Krok: Konečné přijetí

Řízení systému a společné funkční a bezpečnostní převzetí na místě.

Infračervené vytápění: systém

Infračervené ohřívače vyzařují tepelné paprsky, které jsou absorbovány všemi pevnými předměty v místnosti. Uložené teplo může být v závislosti na objektu uvolněno do prostředí po dobu několika hodin. Vzduch v místnosti se nemusí trvale znovu ohřívat, jako je tomu u konvenčních topných systémů. Zvyšuje se celková pohoda lidí, kteří zůstávají v místnostech vytápěných infračervenými systémy. Systémy současně zajišťují udržitelně suché stěny, což pomáhá omezit tvorbu plísní a generovat podstatně menší akumulaci prachu. Všechna zařízení Welltherm mají certifikaci VDE a lze je instalovat na stěny, stropy nebo jako volně stojící zařízení.

Růst zajišťuje pokrok ve společnosti Welltherm

Již v roce 2013 se společnost rozhodla postavit prostorné rozšíření v lokalitě Wibschla 22 v Lüdenscheid. Krátce poté následovala nová budova o rozloze přibližně 1 000 metrů čtverečních a rozšíření výrobních a logistických budov. Rozsáhlou expanzí a novými budovami společnost reagovala na růstovou fázi posledních let a podniká tak rozhodující nové kroky k úspěšné budoucnosti. Zvláště pozoruhodný je závazek společnosti v oblasti Společenská odpovědnost firem stejně jako související firemní filozofie. Známým partnerem pro spolupráci společnosti Welltherm GmbH, který přispívá k realizaci důležitých klíčových cílů společnosti, je dětské království Rems-Murr-iniciativa okresního sdružení Německého sdružení na ochranu dětí Schorndorf / Waiblingen e.V..